MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Bord 16274093

nr 1627 4093

Bord

+ pallar, 5 delar, Asien, lackarbete, rotting. Bredd: 80 cm, djup: 80 cm, höjd: 78 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 10 juni 2024
kl 20:07:13

Superellipsbordet