MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Bord 16274093
nr 1627 4093
Bord
+ pallar, 5 delar, Asien, lackarbete, rotting. Bredd: 80 cm, djup: 80 cm, höjd: 78 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 10 juni 2024
kl 20:07:13
1.000 kr
1.100 kr